aktualności

Już w sobotę Marsz Wyzwolenia Konopi w Warszawie - zapraszamy!!

2023-06-02 09:45:08 redakcja@erakonopi.pl

XX Marsz Wyzwolenia Konopi już w sobotę! 3.06 na ulicach Warszawy pokażemy, jak wygląda konopna społeczność. Marsz to od lat święto, w którego czasie możemy okazać swoje poparcie dla cannabis oraz walczyć o zmianę niesprawiedliwego prawa. XX edycja zapowiada się naprawdę godnie. Imprezę zaczynamy już o godzinie 12 na Placu Bankowym w Warszawie.

Plakat Marsz Wyzwolenia Konopi
Plakat Marsz Wyzwolenia Konopi

W trakcie wydarzenia będzie można odwiedzić stoiska firm z branży, poznać tajniki tworzenia papieru z konopi, wszystko przy odpowiedniej oprawie muzycznej.

Tuż po godzinie 14 ustawiamy się w ogromny liść ganji i robimy sobie zdjęcie z drona. Dlatego koniecznie wszyscy na zielono!

O 16 ruszamy z koncertami. W tym roku na Marszu zagrają: Włodi, Mops, Arab, ZetHa, Adi Nowak, Escceh, Zibex oraz Krulig.

Na ulicę wychodzimy o 17:45, by ok godziny 19 dotrzeć na Plac Konstytucji.

Nie rozchodzimy się jednak, bo prosto udajemy się na Afterparty do klubu Riviera Remont. Imprezę swoim udziałem uświetnią: Hemp Gru, Junior Stress, Metrowy, Comsob & Dziabson oraz Jah Love Crew.

Cały Marsz kończymy tak naprawdę dopiero w niedziele wieczorem, bo zapraszamy jeszcze na tematyczny Stand-Up w Montowni Rozrywki Flop & Łuza gdzie wystąpią m.in. Tomek Kołecki, Jasiek Borkowski, Mieszko Minkiewicz czy Bartek Walos. Nie może Cię tam zabraknąć!

 

Zobaczcie filmowe zaproszenie Prezesa #WolneKonopie - Andrzeja Dołeckiego, którego spotkaliśmy podczas oststnich Targów Konopnych w Warszawie #WeedFest 

O Marszu pisaliśmy też w tym artykule na EraKonopi.pl Jesteś miłośnikiem konopi? Weź udział w Marszu Wyzwolenia Konopi 3 czerwca

Marsz:

https://fb.me/e/2Fm8hjDgN

 

Afterparty:

https://fb.me/e/K8JWcRcS

 

Stand Up:

https://fb.me/e/1qyF5apFn

 

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ