aktualności

Cannabis Europa London - dla wszystkich, którzy chcą poznać perspektywy rynku konopi w Europie

2022-06-25 08:30:00 Inga

W dobie wschodzącego, legalnego przemysłu konopnego najważniejsze dla przedsiębiorców są nawiązywanie kontaktów oraz czerpanie wiedzy od innych ludzi z branży. Doskonała okazja do zebrania nowych doświadczeń w dziedzinie konopi pojawi się w Londynie w dniach 28-29 czerwca 2022 r. podczas Cannabis Europa London. Zapraszamy do jednego z najbardziej prestiżowych miejsc konferencyjnych i imprezowych w Londynie - Old Billingsgate.

cannabis-europa.com
cannabis-europa.com

Cannabis Europa to najnowocześniejsza wiedza od dominujących urzędników państwowych, światowych ekspertów i najsilniejszych firm w branży.

Weź udział w wydarzeniu i działaj na europejskim rynku konopnym, współpracując z liderami branży i prawodawcami. Dzięki Cannabis Europa, poznasz ludzi, którzy pomogą rozwinąć Twój biznes, a Ty będziesz mógł dzielić się spostrzeżeniami, a nawet przyczynić się do ugruntowania pozycji Europy jako wiodącego regionu dla globalnego rynku marihuany.

Prelegenci tegorocznej edycji Cannabis Europa/źródło: cannabis-europa.com

Czego można się spodziewać po konferencji Cannabis Europa?

  • Niezrównane możliwości kontaktu z ekspertami i liderami w nauce, polityce i biznesie.
  • Najnowocześniejsza wiedza na europejskim i międzynarodowym rynku konopi.
  • Wnikliwe treści z czołowymi w branży prelegentami.
  • Skupiona debata, warsztaty i sesje pytań i odpowiedzi – niech Twój głos zostanie wysłuchany.
  • Dostęp do najbardziej wpływowych, myślących przyszłościowo postaci w branży.

 

 

Nie ma znaczenia, jak wielka jest Twoja firma. Poruszanie się po europejskich ramach regulacyjnych jest wymagające i kosztowne, a wciąż panujący chaos w przepisach związanych z konopiami indyjskimi sprawia, że wciąż mamy wątpliwości. Cannabis Europa to spojrzenie na rynki krajowe i lokalne, od wiodących światowych organów rządowych po liderów biznesu i pionierów branży. Wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w branży konopnej w jednym miejscu!

 

KUP BILET NA WYDARZENIE


Cannabis Europa rozpoczęło działalność w 2018 roku z zamiarem wprowadzenia Europy na czoło wschodzącego rynku konopi indyjskich. Zaraz po pierwszej edycji Cannabis Europa w Londynie (2018 r.), Wielka Brytania zalegalizowała medyczną marihuanę – i od tego czasu nadal panuje europejskie przebudzenie.

Po sukcesie pierwszego wydarzenia, konferencje Cannabis Europa odbyła się w Paryżu (2019), Londynie (2019), Nowym Jorku (2019), Toronto (2019) i Madrycie (2020). Wówczas powitano ponad 5000 uczestników, prelegentów i sponsorów z całego świata.

Wykorzystując dane o globalnym rynku konopi indyjskich i informacje pochodzące od partnerów prohibicyjnych, Cannabis Europa konsekwentnie dostarcza spostrzeżenia i możliwości, które pozwalają wszystkim delegatom imprezy wyprzedzać trendy.

Nawet, kiedy fizyczne konferencje zostały przełożone na marzec 2020 r., Cannabis Europa nadal zapewniało możliwość połączenia i nieoceniony wgląd w przeszkody i możliwości unikalne dla europejskiego przemysłu podczas trzech globalnych wirtualnych konferencji w Prohibition Partners LIVE.

W tym roku Cannabis Europa powróciła, aby nawigować w przyszłości europejskiej marihuany.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz na stronie cannabis-europa.com.

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ