aktualności

Zobacz jak branża konopna dynamicznie się rozwija - zapraszamy na Kanabiz 2022. Weź udział w konkursie!

2022-03-03 07:30:00 Inga

Ubiegłoroczne Kanabiz odbiło się szerokim echem w branży i zebrało ponad 120 słuchaczy na żywo! Forum Rozwoju Branży Konopnej to nie tylko wykłady i debata, to przede wszystkim okazja do pozyskania nowych relacji biznesowych oraz nowych klientów, a także nieograniczony dostęp do aktualnej wiedzy. Chcesz się rozwijać? Zainwestuj tylko swój czas. Wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej, 21 kwietnia 2022 r. w Varso Place Warszawa przy ul. Chmielnej 73. Ponadto Organizatorzy przygotowali dla uczestników konkurs, do którego trzeba zgłosić się już teraz.

kanabiz.pl
kanabiz.pl
Polska może stać się liderem w Europie w obszarze produkcji i handlu produktami na bazie konopi. Raport brytyjskiej firmy konsultingowej pokazał, że wartość polskiego rynku konopnego w 2028 r. może wynieść nawet 2 mld euro. Obecnie branża konopna jest jedną z najszybciej rozwijających się branż w Europie. Od kilku lat rodzi się wiele firm z minimalnym doświadczeniem biznesowym. Dlatego Forum Rozwoju Branży Konopnej powstało, aby te podmioty miały możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania szerszych relacji biznesowych. 
 
Celem naszego wydarzenia jest utworzenie platformy wymiany doświadczeń biznesowych i nawiązywania relacji pomiędzy przedstawicielami branży, tj. sklepów indywidualnych stacjonarnych i e-commerce'ów, sieci sprzedażowych, mediów branżowych, sieci aptecznych, branży medycznej i farmaceutycznej, producentów, w tym w szczególności suplementów, olejków cbd i suszu - wyjaśniają Organizatorzy. Podczas konferencji odbędą się dwie prelekcje eksperckie oraz dyskusja z udziałem przedstawicieli szeroko rozumianej branży konopnej. Po części merytorycznej zaplanowany jest networking i expo.
 

Do udziału w konferencji zapraszamy:

- producentów

- sieci handlowe

- właścicieli sklepów konopnych

- właścicieli aptek i farmaceutów

- właścicieli sklepów internetowych, specjalistów ecommerce

- inwestorów

- plantatorów

- agencje marketingowe i specjalistów ds. marketingu

- firmy consultingowe i kancelarie prawnicze

- otoczenie biznesu

- dziennikarzy

- wydawców branżowych mediów internetowych.

 

HARMONOGRAM WYDARZENIA

13:00 ROZPOCZĘCIE REJESTRACJI

13:30 PRELEKCJA KOWR

14:00 PRELEKCJA PIOTR LIROY MARZEC

14:30 PRZERWA

14:45 PANEL 1. FINANSOWANIE INWESTYCJI W BRANŻY KONOPNEJ

16:00 PRZERWA

16:10 PANEL 2. E-COMMERCE W BRANŻY KONOPNEJ

17:10 NETWORKING

 

Zapraszamy do obejrzenia zapisu paneli dyskusyjnych z pierwszej edycji oraz zapoznania się z podsumowaniem wydarzenia PANELE.

 

Zarejestruj się już dziś!

Jedyna w Polsce konferencja B2B skierowana do przedstawicieli branży konopnej. Zapraszamy do udziału w panelach dyskusyjnych dotyczących kwestii finansowania inwestycji oraz prowadzenia skutecznej ekspansji handlowej w internecie. W tej edycji odbędą się dwie prelekcje i dwa panele dyskusyjne.

Zobacz jak wyglądało ubiegłoroczne wydarzenie na żywo. Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ.

KONKURS KANABIZ 2022!

Do udziału w konkursie Organizatorzy zapraszają marki produkujące olejki, suplementy, kosmetyki i produkty spożywcze z konopi. Konkurs odbywa się poprzez dodanie produktu do zakładki "Galeria Konopna" na stronie Kanabiz. Produkt, który uzyska najwięcej polubień wygrywa konkurs. Wyniki zostaną podane na kolejnej konferencji Kanabiz, gdzie laureaci otrzymają nagrody w konkursie.

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ