targi

Weź udział w największym Festiwalu promującym zdrowie - Natura & Zdrowie 17 i 18 czerwca w Warszawie

2023-05-30 22:00:00 redakcja@erakonopi.pl

Fundacja SeniorPlus w partnerstwie z fundacją Nature&Zdrowie tworzy tętniące życiem i interaktywne wydarzenia w całej Polsce dla osób, które chcą zadbać holistycznie o swoje zdrowie. W związku z tym 17 i 18 czerwca w Centrum Olimpijskim przy Wybrzeżu Gdyńskim 4 w Warszawie odbędzie się Festiwal Natura&Zdrowie.

Festiwal Natura & Zdrowie
Festiwal Natura & Zdrowie

- Wspólnie z Fundacjami połączyliśmy siły, aby zmienić podejście do zdrowia holistycznego - biorąc z naturalnej medycyny i placówek medycznych to co najlepsze i najskuteczniejsze dla zdrowia ludzi. Chcemy się skupiać na profilaktyce i zapobieganiu chorobom, ale również szybko reagować na dolegliwości tu i teraz - mówi Ryszard Bujak Prezes Zarządu Fundacja SeniorPlus która wraz z fundacją Natura&Zdrowie jest współorganizatorem Festiwalu Natura&Zdrowie, który odbędzie się 17 i 18 czerwca w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Dla zwiedzających organizatorzy przygotowali specjalne strefy.

Zielarską, która przeznaczona jest dla producentów ziół, suplementów diety, naturalnych kosmetyków i produktów. - Będzie tu można znaleźć zioła, mieszanki ziołowe, olejki eteryczne, kosmetyki ekologiczne. Nasi eksperci będą pomagać uczestnikom wydarzenia w doborze odpowiednich preparatów oraz opowiadać o właściwościach i zastosowaniu produktów naturalnych. Zwiedzających zaprosimy również do szkółki olejkowej, w której będzie można zapoznać się z właściwościami i działaniem różnorodnych olejków eterycznych – mówi Ryszard Bujak - Bardzo ciekawą strefą będzie również strefa diagnostyki i terapii gdzie uczestnicy festiwalu będą mogli skorzystać z usług i porad lekarzy, specjalistów, terapeutów, naturopatów, zielarzy i masażystów, którzy wykonają podstawowe badania diagnostyczne – dodaje.

Będzie też Agro-Eko- Bazar z produktami prosto od rolników - warzywa, owoce, miody, sery, oleje, naturalne kosmetyki,

Kolejną strefą będzie ta dotycząca Ośrodków Zdrowia

- W tej strefie znajdą się ośrodki, przychodnie, kliniki oraz inne miejsca, które oferują holistyczne podejście do zdrowia i prowadzą specjalistyczne, autorskie i unikatowe terapie. Zapraszamy do współpracy wszelkie ośrodki i kliniki medycyny konwencjonalnej oraz naturalnej – mówi Ryszard Bujak.

Na festiwalu znajdzie się też strefa zdrowy wypoczynek, wakacje, turystyka z uzdrowiskami, ośrodkami wypoczynkowymi, hotelami ze SPA i usługami medycznymi, agroturystyką.

- Podczas dwóch dni niezapomnianych spotkań na żywo uczestnicy poznają holistyczne metody dbania o organizm. Festiwale Natura&Zdrowie to największe wydarzenia promujące medycynę integracyjną w Polsce. Każde miasto biorące udział w festiwalu otrzyma tytuł honorowy - „Miasto Zdrowia". Startujemy w Warszawie, a finał letniej trasy festiwalowej odbędzie się we wrześniu w Krynicy Górskiej – deklaruje Prezes Zarządu Fundacja SeniorPlus - Jako wystawca będą Państwo mieli możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług uczestnikom festiwalu. Imprezie w Warszawie towarzyszyć będzie również Fiesta Balonowa – dodaje.

W programie festiwalu znajdziemy m.in.:

  • Angażujące prelekcje i prezentacje ekspertów zdrowia

  • Interaktywne stoiska medycyny integracyjnej

  • Wyzwania fitness i zajęcia dla wszystkich grup wiekowych

  • Pokaz balonowy i bieg terenowy

  • Strefę smakosza

  • Atrakcje dla dzieci

  • Koncerty, wywiady z osobami mediów i ekspertami

 

 

 

 

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ