aktualności

Targi Bielskie - „EKOstyl i Produktów Konopnych "EkoCanna" wystartowały !

2021-11-17 10:00:00 redakcja@erakonopi.pl

Już dziś  w Bielsku-Białej rozpoczęły się trzydniowe Targi "EKOstyl", mające na celu propagowanie idei ekologicznego stylu życia. Równolegle z Targami odbywa się też wydarzenie branżowe: "EkoCanna" - Targi Produktów Konopnych.

Targi Bielskie 2021 - Krzysztof Skiba w projekcie Polska Pełna Smaku
Targi Bielskie 2021 - Krzysztof Skiba w projekcie Polska Pełna Smaku

Targi EKOstyl mają na celu propagowanie idei ekologicznego stylu życia. Dlatego od lat na targach pojawiają się producenci zdrowej żywności, ekologicznych ubrań, kosmetyków, a także produktów i usług wspierających zgodny z naturą styl życia. Można tez znaleźć stosika lokalnych wytwórców i rzemieślników, ludzi z pasją i niezwykłymi pomysłami.

Prezentowane na targach ekoprodukty to wyroby najwyższej jakości. Wielu z nich można spróbować np. serów, dań węgierskich, ciast, przypraw i przeróżnych dodatków do żywności. Szczególnie bogata oferta naturalnych olejów sałatkowych, konopnych oraz CBD. Można też zaleźć odzież z lnu i konopi. Producenci wyrobów ekologicznych mają na względzie dobro człowieka i działania długofalowe – czyli zdrowie klientów, innowacyjność, troskę o zachowanie czystości planety.

Zainteresowani zdrową żywnością oraz ekologicznym stylem życia z pewnością znajdą coś dla siebie.

Po raz pierwszy w tym roku Targi  EKOStyl zostały poszerzone o wystawców z branży konopnej pod hasłem EKOCanna. Jest kilkanaście firm tej branży, tak więc klienci mogą śmiało wybrać także dla siebie produkty konopne, przyjazne dla układu endokannabinoidowego.

W części gastronomicznej odbywają się pokazy gastronomiczne. Wsród szefów kuchni pojawi się... Krzysztof Skiba, popularny muzyk, który jak się okazuje, ma w sobie talent do tworzenia niezwykłych smaków.

 

Targi - to unikalna okazja do pozyskiwania partnerów i klientów nie tylko na południu Polski. Widzimy tutaj stoiska firm z całego kraju a nawet z zagranicy np. z Gruzji, Włoch, Turcji. 

Uzupełnieniem oferty wystawców jest bogaty program seminariów i warsztatów, których celem jest propagowanie prozdrowotnych i proekologicznych funkcji produktów ekologicznych oraz konopi siewnej.

ZAKRES TEMATYCZNY PRELEKCJI: 

  • Plantatorzy i producenci surowców konopnych
  • Wyroby medyczne, olejki CBD
  • Kosmetyki konopne
  • Produkty żywnościowe
  • Odzież i tekstylia
  • Materiały budowlane

INFORMACJE TARGOWE

Miejsce: Bielsko-Biała, Hala pod Dębowcem, ul. Karbowa 26, w godz. 10-18.

Data: 19-21 listopada 2021.

Bilet wstępu w cenie 8 zł, do kupienia bezpośrednio w kasie przed wejściem.

Dzieci do lat 14 bezpłatnie, pod opieką rodziców. Grupy zorganizowane – wstęp na targi bezpłatny.

 

 E-bilet -  bezpłatne wejście na targi. Można go pobrać TUTAJ, wydrukować i  okazać w punktach kasowych, gdzie jest wymieniony na bezpłatną wejściówkę.

Obiekt targowy z dogodnym dojazdem oraz bezpłatnymi parkingami.

Obie imprezy skupią ponad 250 wystawców.

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ