biznes & prawo

Sklepy stacjonarne z produktami konopnymi mają się nieźle

2022-01-10 13:56:27 JM

Przyzwyczailiśmy się, że olbrzymia większość transakcji w branży konopnej odbywa się w sieci. O tym, że zakupy w sieci są wygodne wiemy wszyscy. Ale jednak nic nie zastąpi osobistego kontaktu ze sprzedawcą - doradcą. Konopne sklepy stacjonarne powstają w naszym kraju jak przysłowiowe grzyby po deszczu.

sklepy stacjonarne
sklepy stacjonarne

Niektóre przypominają amsterdamskie coffee shopy, z grafitti na ścianach, inne są sterylne, ale łączy je jedno - sprzedają produkty z konopi. Od akcesoriów do palenia, przez susz konopny, po oleje CBD a nawet odzież. Pojawiają się na ulicach polskich miast - od Przemyśla po Szczecin. Dzięki tym sklepom konopie stają się coraz bardziej dostępne dla polskich konsumentów. Czy za kilka lat będą na każdej głównej ulicy?

Zaczynają się pojawiać sieci sklepów konopnych

Sądząc po trendach konsumenckich, może się tak zdarzyć. Już teraz mamy kilka "zalążków" sieci franczyzowych w branży konopnej. Sieć Coffee Shop ma obecnie 6 własnych i 10 sklepów franczyzowych. Medicanna - 1 własny i  6 franczyzowych. Dr Konopny 2 własne i 8 franczyzowych, Jamajcan Shop - 20 sklepów, SensiHemp - własnych 1 - franczyzowych 14. Przeciętna inwestycja to około 50 tysięcy złotych.

Na erakonopi.pl dostępna jest najbardziej kompletna lista stacjonarnych sklepów konopnych w Polsce

...najbardziej kompletna, ale i tak daleko jej do doskonałości. Rynek jest zbyt dynamiczny, aby "ogarnąć" go w całości. Mamy jednak nadzieję, że z pomocą naszych Czytelników to się uda.

Wychodząc naprzeciw Czytelnikom erakonopi.pl zainteresowanym dotarciem do sklepów w świecie realnym, stworzyliśmy listę sklepów konopnych. Na ten moment, z tego co widzimy - jest to NAJBARDZIEJ KOMPLETNA LISTA STACJONARNYCH SKLEPÓW KONOPNYCH W POLSCE dostępna online.

Sklepy podzielone są na poszczególne województwa. Zatem jeśli szukacie sklepu konopnego niedaleko swojego miejsca zamieszkania, od teraz będzie go  łatwiej znaleźć.

Adresy i nazwy sklepów pozyskujemy z ogólnodostępnych stron, zatem nie możemy zagwarantować stuprocentowej dokładności naszej listy.

Listę sklepów z podziałem na województwa znajdziecie TUTAJ.

Jeżeli chcielibyście dodać jakiś sklep, albo edytować informacje, prosimy o kontakt na mail sklepy @ erakonopi.pl .

Lista będzie uaktualniana w miarę pojawiania się nowych sklepów.

 

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ