aktualności

Poszukiwany do pracy... tester marihuany medycznej. Można zarobić 8 tys. euro.

2023-02-14 10:00:00 red.

Nietypowe ogłoszenie o prace pojawiło się w Niemczech. Do obowiązków zatrudnionego należałoby m.in. palenie medycznej marihuany. Taką ofertę złożył koloński dystrybutor konopi Cannamedical Pharma, który poszukuje chętnych do testowania jakości swoich produktów z medycznej marihuany.


zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne

Cannamedical Pharma dystrybuuje wysokiej jakości medyczne produkty z konopi indyjskich, sprzedaje je aptekom i instytucjom klinicznym. Jest to jedna z największych firm specjalizujących się w medycznej marihuanie w Niemczech.

Firma ogłosiła nabór na stanowisko "sommeliera konopi", czyli kogoś, kto będzie testował jakość produktu przez jego spożywanie.

- Podstawą naszego sukcesu są wykwalifikowani i zadowoleni pracownicy, którzy robią wszystko, aby dostarczać leki najwyższej jakości. Każda osoba wnosi istotny wkład w sukces naszej firmy. Nieustannie poszukujemy utalentowanych i zmotywowanych ludzi, którzy pomogą nam w dalszym rozwoju - czytamy w ogłoszeniu.

Jaki jest warunek? Trzeba być przede wszystkim pacjentem, korzystającym z właściwości leczniczych medycznej marihuany.

Zainteresowanie pracą testera jest duże. Spłynęło już ponad 100 zgłoszeń. Wynagrodzenie może wynieść ponad 8 tys. euro miesięcznie. 
Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ