aktualności

Pomysły na prezent dla fana konopi indyjskich

2023-01-18 22:41:43 Artykuł sponsorowany

Marihuana i jej różnorodne przetwory są coraz częściej spotykane w polskich sklepach. Do niedawna jeszcze oferowały je niemal wyłącznie specjalistyczne seedbanki udostępniające asortyment związany z CBD. Obecnie możesz kupić je nawet w sklepach spożywczych oraz w dedykowanych do tego automatach. Znalezienie prezentu dla fana konopi nie jest dzięki temu szczególnie trudne. Masz do wyboru rozbudowany wachlarz akcesoriów oraz wyrobów kolekcjonerskich, które z pewnością doceni każdy amator suszu. Poniżej przyglądamy się najczęściej wybieranym konopnym prezentom oraz podpowiadamy.

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Nasiona kolekcjonerskie feminizowane 

Każdy amator konopi posiada swoją ulubioną odmianę. Często są to konopie zaliczane do rodziny Kush lub Haze, a także rozmaite inne warianty powstałe na ich bazie. Dobrym pomysłem może okazać się sprezentowanie ziarenka kolekcjonerskiego reprezentującego ulubioną odmianę osoby, której go wręczysz. Ziarenko najlepiej wybierać w wersji feminizowanej, która zawiera pełen kod genetyczny rośliny żeńskiej. Warto wziąć pod uwagę nasiona automatyzowane (typu auto-flowering), które należą do grona najpopularniejszych. Znajdziesz je w ofercie: https://ganjafarmer.com.pl/.

Asortyment do skręcania jointów 

Konsumpcja suszu CBD odbywa się najczęściej poprzez jego spalenie. W tym celu przygotowuje się jointy, w których znajdzie się rozdrobniony susz. Przygotowanie jointa wymaga zastosowania specjalnego asortymentu, w tym między innymi młynka, bletek oraz filterków. Każdy z tych elementów może stać się prezentem dla bliskiej Ci osoby. W niemal każdym sklepie konopnym znajdziesz rozbudowaną ofertę tych przedmiotów, jak również gotowe zestawy zawierające wszystkie elementy. 

Młynki do mielenia suszu 

Młynek warto wybierać, wziąwszy pod uwagę jego konstrukcję oraz sposób wykonania. Najlepiej sprawdzają się młynki 3- lub nawet 4-częściowe. Możesz zakładać je i składać w całość dzięki precyzyjnie wykonanemu systemowi gwintów. Każda warstwa młynka służy do innego celu. W pierwszej umieszczasz susz. Po zmieleniu trafia on do warstwy drugiej. Na samym spodzie natomiast odkłada się tak zwany pyłek, który wytrąca się w trakcie mielenia. Poza tym warto zwracać uwagę przede wszystkim na młynki metalowe, o wiele trwalsze niż ich plastikowe lub drewniane odpowiedniki. 

Bletki kolekcjonerskie dla palaczy 

Bletki są najłatwiej dostępnym asortymentem do skracania suszu. Mimo to warto rozważyć zakup specjalnie wybranych bletek, które wręczysz bliskiej Ci osobie. Do wyboru masz między innymi bletki smakowe, nasączone aromatami owocowymi, deserowymi oraz ziołowymi. Znajdziesz także bletki o niestandardowych odcieniach kolorystycznych oraz bletki w rozmiarze XXL.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ