Ludzie

Już we wrześniu Hempathy Expo - Pierwsze targi konopne w Poznaniu!

2023-07-03 12:41:10 red. za https://www.facebook.com/hempathyexpo

W dniach 15 i 16 września br. odbędą się pierwsze targi konopne w Poznaniu! Wydarzenie zgromadzi w jednym miejscu profesjonalistów i miłośników konopi z całego świata, stwarzając doskonałą okazję do spotkania się, wymiany doświadczeń, a także nawiązywania relacji biznesowych.

Hempathy Expo - https://www.facebook.com/hempathyexpo
Hempathy Expo - https://www.facebook.com/hempathyexpo

Hempathy Expo skupi się na szerokim spektrum branży konopnej – od uprawy po produkt ostateczny. To wydarzenie, które niesie ze sobą wartość zarówno dla odwiedzających go gości, jak i biorących w nich udział wystawców.

W trakcie Targów zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania, technologie i trendy w dziedzinie uprawy, przetwarzania oraz wykorzystania konopi w różnych sektorach gospodarki. Dla gości będzie to doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy na temat uprawy i zastosowania konopi. Liczne wykłady, panele dyskusyjne i seminaria prowadzone przez profesjonalistów w swojej dziedzinie, poruszać będą wiele kwestii dotyczących uprawy, przetwórstwa, nowych technologii, analizy laboratoryjnej czy najlepszych praktyk w branży.

Będzie to także okazja by spotkać się również z osobami zainteresowanymi legalizacją konopi – aktywistami, politykami oraz osobami, które opowiedzą o aktualnej sytuacji prawnej dotyczącej konopi w różnych krajach oraz o swojej pracy na rzecz zmiany prawa.

Dla wystawców z kolei będzie to okazja nie tylko do przedstawienia swojej oferty szerokiej publice, ale też do nawiązania nowych relacji biznesowych oraz bliższego poznania innych gałęzi konopnego rynku.

Link do wydarzenia i więcej informacji: TUTAJ
 
Przygotuj się na ekscytujące wydarzenie, które zrewolucjonizuje branżę konopną! Hempathy Expo - pierwsze Targi Konopne w Poznaniu - zaprasza Cię do dołączenia jako wystawca i pokazania światu swoich niezwykłych produktów i usług. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy startujesz jako nowa marka, to idealna okazja, aby się wyróżnić!
 
Skontaktuj się z organizatorami aby zarezerwować swoje miejsce na tym historycznym wydarzeniu. Wystarczy wysłać wiadomość na maciej@hempathyexpo.pl.
 

Hempathy Expo, 15-16.09.23, (Poznań)

Międzynarodowe Targi Poznańskie

https://www.facebook.com/hempathyexpo

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ