biznes & prawo

Już 14 lutego rusza emisja akcji Kombinatu Konopnego!

2023-02-13 12:57:06 red

W Walentynki dla tych, którzy kochają konopie dokładnie o godz. 9.00 rozpocznie się emisja akcji Kombinatu Konopnego. Czy zostanie pobity rekord czasowy sprzedaży akcji z grudnia 2021 roku?

Kombinat Konopny
Kombinat Konopny

Kombinat Konopny S.A. to unikalne połączenie ośrodka badawczego, przedsiębiorstwa produkcyjnego oraz biznesu e-commerce. Jego misją jest wytwarzanie i sprzedaż najbliższych naturze produktów konopnych, a także edukacja społeczeństwa w zakresie uprawy, przetwórstwa i bezpiecznego korzystania z konopi.

Spółka opiera się na dwóch filarach, którymi są zielarstwo i włókiennictwo. - Przez 3 lata istnienia firmy zbudowaliśmy atrakcyjną ofertę produktów konopnych oraz przeprowadziliśmy rewolucję cenową w kategorii naturalnych wyrobów z CBD. Obecnie intensywnie rozwijamy sektor włókienniczy, w którym możemy pochwalić się pierwszymi produktami takimi jak konopne włókniny czy wypełnienia do materaców, kołder i kurtek - informuje Kombinat Konopny.

Twarzą Kombinatu jest Maciej Kowalski. Znany jest z nietypowych metod zarządzania biznesem - jest blisko ludzi, sam obsługuje media społecznościowe, reaguje szybko i konkretnie. W swojej firmie interesuje się wszystkim i wszystkiego osobiście dogląda. Podchodzi do biznesu po gospodarsku: zamiast kupować nowe drogie maszyny, kupuje używane i modernizuje je, nadając im drugie życie. Znany jest z tego, że chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniami podczas różnych konferencji i eventów konopnych.

 

Jakie są cele emisyjne? Spółka chce przeznaczyć 1,7 mln zł na marketing podobną kwotę na włókiennictwo, 550 tys. zł na poszerzenie portfolio produktów zielarskich i tyle samo na rozbudowę zakładu.

 

Plan realizacji celów emisyjnych:

  • Q1 2023 – Q3 2023 - Dokończenie prac nad procesem technologicznym przerobu włókna na przędzę i rozpoczęcie komercjalizacji produktów w sektorze włókienniczym.
  • Q1 2023 – Q4 2023 - Płatne działania reklamowe.
  • Q1 2023 – Q4 2023 - Prace nad rozszerzeniem portfolio produktowego, w tym nawiązanie nowych współprac biznesowych do kooperacji przy tworzeniu nowych receptur.
  • Q2 2023 – Q3 2023 - Rozbudowa zakładu produkcyjnego i prace adaptacyjne terenu.

 

Przypomnijmy, że w grudniu 2021 roku akcje Kombinatu sprzedały się w zaledwie 7 minut. pisaliśmy o tym w artykule: "Spektakularny sukces Kombinatu Konopnego - 4,5 mln zł w 420 sekund!".

 

Na webinar dotyczący sprzedaży akcji, który odbędzie się 13 lutego o godz. 18.00 zapisało się blisko 2,5 tysiąca osób. Szczegóły TUTAJ.

 

Więcej informacji na temat sprzedaży akcji dostępne jest na stronie www.crowdway.pl/kombinatkonopny

 

 

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ