Firmy

HempKing - powstał z miłości do zdrowia!

2021-11-09 20:12:08 reklama@calisia.pl

HempKing
HempKing

Zespół Hempking powstał z miłości do zdrowia!

Hempking to zespół ludzi, których połączyła pasja do zdrowia i konopi. Najlepsze efekty można osiągnąć łącząc miłość oraz pasję. Skąd więc pomysł na powstanie Hempking?

Historia pisana czterema łapami

HempKing powstał z powodu trudności, a początki wcale nie były wesołe. Los nie zawsze był dla nas łaskawy, a my sami przeszliśmy pełną bólu drogę, by dziś być w miejscu, w którym jesteśmy. Jednak dzięki temu staliśmy się firmą z pasją. Wystarczyło jedno zdarzenie w naszym życiu, które nie tylko diametralnie odmieniło nasze poglądy i przekonania z zakresu lecznictwa i farmakologii, ale znacząco wpłynęło na zmianę naszego dotychczasowego stylu życia. I pomyśleć, że wszystko zapoczątkowały bliskie naszemu sercu futro i cztery łapy…

Kimbo - pies, który zmienił wszystko

Wyjątkowo piękny i masywny pitbull, który od wielu lat dawał nam radość swoją nieprzeciętną charyzmą i aktywnością, nagle stał się zupełnie innym psem. Wyrok specjalistów był okrutny i bezwzględny – epilepsja. Natychmiast podjęliśmy leczenie chorego psa, którego ataki pojawiały się coraz częściej i z dnia na dzień były silniejsze, odbierając zwierzęciu i nam radość z życia.

To wtedy też podjęliśmy decyzję o wsparciu diety naszego przyjaciela. I poznaliśmy olej CBD. Substancja była początkiem nowej, trwającej do dziś, niesamowitej przygody z rośliną, jaką są konopie siewne.

Strona www: hempking.eu

Facebook: www.facebook.com/hempkingpoland 

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ