aktualności

Festiwal Wibracje startuje już 26 lipca!

2023-07-03 11:39:42 redakcja za Festiwal Wibracje

Przed nami siódma edycja największego w Polsce festiwalu łączącego ludzi dla których ważna jest ekologia, rozwój i harmonia. Dla wszystkich, którzy już wyczekują tej kosmicznej imprezy, mamy wspaniałe wieści - w dniach 26-30 lipca spotkamy się ponownie w Giże koło Olecka.

 

fot. fb/Wibracje Festiwal
fot. fb/Wibracje Festiwal

Misją festiwalu jest promowanie dobrostanu psychofizycznego i alternatywnego stylu życia blisko natury.

To legendarne wydarzenie wytworzyło wokół siebie prawdziwą społeczność -  pasjonatów życia, charakteryzująca się szczególnym poziomem świadomości, otwartych, ciepłych, życzliwych – tworzących unikatową atmosferę tego festiwalu.

Program Wibracji jest bardzo bogaty! 

W tegorocznym programie głównym m.in.: „Wolność” Natalia de Barbaro, „Bioróżnorodność w Twoim ogrodzie” Łukasz Łuczaj, „Terapie psychodeliczne” Piotr Matejuk, Jarosław Arkadiusz Kordys „Między więzieniem, a enteogenami” oraz lek. Adam Zgliński „Medyczna Marihuana”.

Line-up muzyczny na światowym poziomie: Mose, Ayla Schafer, Nessi Gomes, Janax Pacha, ShataQS, Viken Arman i wielu innych. A także bogata scena uwalniającego tańca: Ecstatic Dance, Biodanza, Movement Medicine.

Wiedza - wykłady i warsztaty 

Trzonem festiwalu są jednak wykłady i warsztaty, które odbywają się w 4 przestrzeniach głównych oraz 9 Strefach tematycznych, w ramach których naturalnie nie zabranie miejsca na Strefę Konopi. Jest to prestiżowa przestrzeń na mapie festiwalowej, w której odbywają się inspirujące warsztaty i prelekcje na tematy związane z aspektami: medycznym, przemysłowym i biznesowym w branży konopnej.

Podczas festiwalu odwiedzający strefę konopi będą mieli okazję m.in.: stworzyć samodzielnie maść konopną, dowiedzieć się jak wytwarzany jest papier konopny i stworzyć samemu arkusz, poznać możliwości wykorzystania konopi w domu i kuchni oraz dowiedzieć się jak samemu wytworzyć przepyszną kombuchę konopną!

Uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą produktową specjalnie wyselekcjonowanych, jakościowych producentów konopnych.

Mecenasem Strefy jest Naturaya - marka, która przy okazji Festiwalu Wibracje w 2021 roku, razem z portalem Era Konopi zorganizowała akcję Siorbania CBD, czyli bicie rekordu w liczbie osób (753), które jednocześnie przyjęły suplement CBD.

W tym roku planowane jest dwukrotne pobicie tego pułapu! 

Już teraz wszystkich Was zapraszamy do przyłączenia się do tej nietypowej Akcji!

 

Relacja z akcji w 2021: https://biurorekordow.pl/najwiecej-osob-przyjmujacych-cbd-rekord-polski/

 

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ