aktualności

Festiwal WeedFest pokazał co w trawie piszczy w 2023 roku

2023-05-29 10:30:00 redakcja

Czwarta edycja warszawskiego festiwalu konopnego WeedFest za nami! Tegoroczna impreza przyciągnęła pod dach kultowego Domu Towarowego Braci Jabłkowskich  fanów konopi, nie tylko z Polski.  Na trzech piętrach budynku można było zapoznać się z aktualnymi trendami w branży konopnej. 

WeedFest 2023 - fot. EraKonopi
WeedFest 2023 - fot. EraKonopi

Festiwal WeedFest to fantastyczna okazja, nie tylko dla obecnych i przyszłych użytkowników konopi, ale także dla producentów, aby spotkać się w jednym miejscu i podczas oficjalnych i tych mniej formalnych spotkań omówić największe wyzwania konopnej branży oraz podzielić się doświadczeniami.

Festiwal WeedFest jeszcze bardziej utwierdził nas w przekonaniu, że firmy konopne, krok po kroku, zdobywają rynek i serca coraz większej grupy użytkowników, a konopie, dosłownie na naszych oczach, przestają być tematem tabu - coraz więcej ludzi świadomych jest różnicy między konopiami siewnymi i indyjskimi.

Podczas targów można było zobaczyć na przykład:

testy z udziałem szerszego gremium konopiarzy - czyli metodę przetwarzania świeżych konopi siewnych w susz.  Świeże kwiaty były od HempPlant, z Plantacji w Kryształowicach, a susz  był  z ubiegłego sezonu. A ponieważ maszyna jest polska produkcji  AVEJA HEMP więc wspieramy rozwój tej firmy 👍 to bardzo dobra konstrukcja - powiedział nam Dariusz Młynarczyk - wiedźmin, szaman i certyfikowany terapeuta konopny, właściciel plantacja-konopi.pl  

 

Dla EryKonopi.pl były to już kolejne i niezwykle owocne targi, bezpośrednie kontakty z najważniejszymi graczami branży konopnej. 

Potwierdza się, że nasza inicjatywa w postaci niezależnego portalu nie tylko jest potrzebna, ale także wysoko oceniana. Cieszą nas słowa uznania i komplementy rozmówców oraz to, że poza informacyjno - edukacyjną rolą, realizujemy misję, którą współdzieli coraz liczniejsza grupa naszych odbiorców.

Już dziś czekamy na kolejną edycję targów i kolejną dawkę gorącej, konopnej wiedzy, bezcennych biznesowych i towarzyskich kontaktów, inspirujących rozmów oraz tego niezwykłego uczucia współtworzenia nowej rzeczywistości, nowej Ery Konopi!

O podsumowanie IV Targów WeedFest poprosiliśmy ich organizatora - Michała Witczaka - posłuchajcie..

 

Więcej relacji z Weedfest możecie obejrzeć na naszym FB facebook.com/PortalEraKonopi 

Wkrótce także na Youtube https://www.youtube.com/channel/EraKonopi

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ