Firmy

CBDmed starannie dobrane produkty

2021-04-16 13:25:06 reklama@erakonopi.pl

Firma CBDmed została założona w grudniu 2018 roku w Krakowie, i była w ówczesnym czasie jedną z pierwszych na terenie Małopolski firm zajmujących się przetwarzaniem konopi.

Od prawie 3 lat produkujemy najwyższej jakości naturalne olejki CBDmed i kosmetyki, warto zaznaczyć, iż olejki powstają w siedzibie naszej firmy, począwszy od pomysłu, aż po produkt finalny i podlegają surowym testom jakości, każda partia badana jest w niezależnych akredytowanych laboratoriach na terenie Polski.

Jesteśmy nowoczesną firmą, otwartą na najnowsze osiągnięcia technologiczne, które pozwalają nam na wytwarzanie produktów o najwyższych standardach, przy zachowaniu naturalnych walorów rośliny.

W ofercie CBDmed znajdują się olejki o szerokim spektrum stężenia  od 5% - do 30%, oraz naturalne olejki i kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Oferta nasza skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i odbiorców hurtowych. Sukcesywnie rozszerzamy asortyment, starając się cały czas wychodzić naprzeciw dynamicznie rozwijającego się rynku konopnego.

 

www.cbdmed.pl

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ