aktualności

4. WeedFest Warsaw Festiwal już pod koniec maja

2023-03-06 10:50:05 red za org.

WeedFest to wydarzenie, które na stałe wpisało się w polską i europejską branże konopi. 4. edycja odbędzie się w weekend 27 i 28 maja w Warszawie.

WeedFest 2023
WeedFest 2023

Konopne firmy z Polski i zagranicy, nasiona, produkty cbd, sprzęt do uprawy, sprzęt do używania, strefa i szkolenia growerskie, strefa edukacyjna, strefa pacjenta, vape lounge, food trucki, ogrom pozytywnej energii oraz wiele więcej  - to wszystko czeka na Was podczas 4. edycji WeedFest w ostatni weekend maja 2023.

Podczas wydarzenia, zwiedzający będą mieli możliwość wysłuchania prelekcji na temat zastosowania konopi w wielu dziedzinach życia - w tym w medycynie, budownictwie, kosmetyce czy w branży spożywczej. Prelekcje będą prowadzone przez polskich ekspertów w swojej branży.

- Już 27-28 Maja 2023r., jak co roku będziecie mieli okazję zapoznać się z ofertą licznych polskich i zagranicznych wystawców z branży konopnej - piszą organizatorzy i dodają - Trzy poziomy pełne wiedzy, nowego asortymentu oraz technologii, który zobaczycie u naszych wystawców, atrakcji i stref relaksu! To wszystko dla Was w jednym miejscu.

Więcej o wydarzeniu - TUTAJ.

27 i 28 maj 2023r.
• godz.: sb. 10.00 - 19.00, nd 11.00 - 18.00
• Lokalizacja: ul. Bracka 25, Warszawa - Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ