biznes & prawo

Wchodzisz na rynek? Pomożemy.

2021-06-08 13:21:25 reklama@erakonopi.pl

Erakonopi.pl to nie tylko portal który właśnie czytasz. Stoi za nami spore doświadczenie medialne, PRowe, kreatywne i techniczne. Możemy pomóc Ci w postawieniu pierwszych krokówna rynku z zupełnie nowym produktem, czy marką. Jesteśmy w stanie poprowadzić Cię "za rękę" od pierwszego momentu. Oto kroki w których chętnie pomożemy!

Pomożecie? Pomożemy!
Pomożecie? Pomożemy!

1. Nazwa to podstawa. Na rynku konopnym jest coraz więcej produktów i producentów. I z roku na rok będzie ich przybywać. Wyróżnienie się dobrą nazwą to znaczna część sukcesu. Stworzyliśmy już kilkanaście nazw dla marek i produktów w różnych branżach. Niektóre z nich stały się nawet markami / produktami o zasięgu ogólnopolskim, a nawet międzynarodowym. Zatem, jeśli szukasz idealnej nazwy - POMOŻEMY!

2. Jak Cię widzą...  Wizualne aspekty Twojego produktu, albo marki są równie ważne jak nazwa. Być może masz już nazwę, ale brakuje Ci wyróżnika graficznego. Dobry logotyp nie powinien być skomplikowany. Cała trudność w projektowaniu, polega na tym, żeby stworzyć coś, co jest proste, ale wyróżnia się z tłumu. Porównujemy tworzenie grafiki do poezji - chodzi o to, aby minimalna ilość słów najlepiej oddawała nastroje czy emocje. Tak samo jest w grafice. Ważna również jest paleta kolorów. Śą proste zasady dobierania barw, ale nie radzimy bawić się w to samemu.  Twoje logo dostajesz w pakiecie z księgą znaku, wersjami wektorowymi itp - jednym słowem - wszystkim co jest potrzebne - POMOŻEMY!

3. Nie oceniaj książki po okładce... Ale jednak trochę oceniamy, prawda. Opakowanie to podstawa w procesie perswazji prowadzącym do zakupu. Nic dziwnego, że projektanci prześcigają się w ekstrawaganckich projektach. My stawiamy na prostotę i trafiamy zazwyczaj w dziesiątkę. Potrzebujesz dobrego opakowania? POMOŻEMY!

4. W sieci powiązań. Dzisiaj nie ma możliwości, aby dotrzeć do klienta bez obecności w sieci. Dobra, klarowna i prosta strona internetowa, która zbudowana jest POD KLIENTA, a nie dla własnej fantazji jest solidną podstawą Twojego biznesu. Stworzyliśmy dziesiątki stron internetowych. Sklepy, które zbudowaliśmy funkcjonują bez zarzutu  - niektóre nawet po 10 lat! Prowadzimy też nasze własne sklepy, na których zjedliśmy zęby. Zatem jeśli potrzebujesz pierwszego kroku w sieci: POMOŻEMY!  

5. Porządnie to rozegraj. Tak naprawdę to pierwszy krok, choć w praktyce dzieje się tak, że wiele firm najpierw tworzy produkt a dopiero na końcu strategię. Niemniej jednak jakoś tak się dzieje, ze firmy które mają strategię i ją realizują jakoś tak lepiej funkcjonują na rynku. Zajmujemy się strategiami od ponad dwóch dekad. A zatem jeśli potrzebujesz strategii, lub choćby konsultacji: POMOŻEMY!

6. Jak dotrzeć do ludzi? To wbrew pozorom najtrudniejszy element Twojej obecności na rynku. Jak spowodować, żeby wiadomość o Twoim produkcie, ukształtowana przez powyższe elementy dotarła do Twoich klientów? Tem służą media. I te społecznościowe, jak i te nieco bardziej klasyczne - takie jak portal erakonopi.pl  Chcesz dotrzeć do ludzi zainteresowanych różnymi aspektami rynku konopnego? POMOŻEMY!

Dlaczego my? 

Pracujemy "w marketingu" od ponad dwudziestu lat.

Posiadamy własne media.

Mamy dziesiątki zadowolonych klientów.

Mamy super pomysły.

Jesteśmy bardzo dobrzy technicznie ( przeklikaj ten portal, zbudowaliśmy go naszymi siłami ).

 

W razie pytań, dzwońcie do Anny. reklama@erakonopi.pl

 

 

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ