aktualności

Trwają Targi „Produktów Konopnych "EkoCanna" w ramach X Targów EKOSTYL w Bielsku Białej

2022-11-16 07:30:00 red

Od piątku do niedzieli 20 listopada w Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej trwają targi branżowe - 2. Targi Produktów Konopnych. "EkoCanna". Targi odbywają się już po raz drugi w ramach Targów o dłuższej już tradycji - EKOSTYL, które są organizowane już po raz dziesiąty.  Oprócz części wystawienniczej, gdzie można zobaczyć stosika 200 różnych wystawców  - odbywają się też wykłady i prelekcje na tematy związane ze zdrową żywnością oraz produktami konopnymi. Uczestnicy dowiedzieli się już m.in. tego czy konopie są skuteczne w leczeniu depresji oraz czym się kierować przy wyborze terapeutycznego olejku CBD?

Targi EKOSTYL i EKOCANNA - Bielsko Biała - 2022/ fot. DomoweSoki
Targi EKOSTYL i EKOCANNA - Bielsko Biała - 2022/ fot. DomoweSoki

- Ogromny wzrost zainteresowania zastosowaniami konopi siewnej w medycynie, przemyśle spożywczym, tekstylnym i budowlanym stwarza niepowtarzalne okazje dla biznesu. Najlepszym miejscem dla przedsiębiorców do zaprezentowania swoich innowacyjnych produktów konopnych jest nowe wydarzenie branżowe: EkoCanna - 2 Targi Produktów Konopnych w Bielsku-Białej – mówią organizatorzy - Uzupełnieniem oferty wystawców  jest bogaty program seminariów i warsztatów, których celem jest propagowanie prozdrowotnych i proekologicznych funkcji konopi siewnej – mówią organizatorzy. 

 

Tegoroczne targi zgromadziły mnóstwo odwiedzających - wejście na Targi jest darmowe.

Ludzie przychodzą tutaj, aby kupić zdrowe i unikalne produkty spożywcze, które  smakują inaczej, niż te dostępne w marketach - mówi nam 

Można kupić zatem Domowe Soki tłoczone z owoców o wprost unikalnym smaku, pachnące świeżymi owocami, można kupić przeróżne sery, przetwory domowe po nalewki, oleje i pieczywo. Jest też sporo produktów i stoisk rodzinnych firm z zagranicy.

Zobacz pełną listę ponad 200 wystawców - TUTAJ.

Pełna lista wykładów, prelekcji, warsztatów i sympozjów podczas targów EkoStyl i EkoCanna w Bielsku-Białej dostępna jest TUTAJ.

 


PROGRAM PRELEKCJI :

W piątek, 18 listopada od godz. 13.00 do 13.00 radiolog Marta Knapik z firmy Pamaiv oil poprowadzi wykład na temat „Konopie skuteczna metoda w leczeniu depresji, regeneracji układu nerwowego i profilaktyka w chorobach nowotworowych”.

W sobotę, 19 listopada w ramach panelu „Produkty konopne - nowe możliwości dla medycyny i przemysłu” odbędą się cztery wykłady.

Od 15.00 do 15.30 zaplanowane jest wystąpienie Krzysztofa Jodłowskiego, naturopaty, eksperta konopnego oraz właściciel marki Konopne Terapie, który opowie o „Niezwykłej synergii kannabinoidów i wybranych substancji pochodzenia naturalnego”.

Następnie od 15.30 do 16.00 Michał Krawczyk z firmy Santa Maria poprowadzi zajęcia pt. „Konopny Mesjasz- użytkowe zastosowanie konopi”.

Od 16.00 do 16.30 reprezentant firmy Plon Pharm Paweł Djaczenko odpowie na pytanie „Maceracja, nie ekstrakcja. Dlaczego?”.

Na koniec od 16.30 do 17.00 Agata Giętka i Beata Nowotnik powiedzą o „SATIVALIFE – korzyści stosowania terapeutycznego olejku CBD w chorobach tarczycy”.

 

Na zakończenie targów w niedzielę, 20 listopada odbędą się dwie prelekcje konopne. Od 12.30 do 13.00 Agata Giętka i Beata Nowotnik powiedzą i wskażą istotne aspekty tego „Czym się kierować przy wyborze terapeutycznego olejku CBD?”. Panel konopny podsumuje wykład Michała Krawczyka z firmy Santa Maria od 13.00 do 13.30 pt. „Konopie w zdrowiu człowieka”.

 

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ