dieta

Tradycyjne krówki z białkiem konopnym i bogatą historią

2021-11-11 07:00:00 reklama@erakonopi.pl

Któż nie zna smaku pysznych, ciągnących się w ustach tradycyjnych krówek? To chyba jedno z najmilszych wspomnień dzieciństwa. Jeden z najbardziej znanych w Polsce producentów krówek - firma Konopny Raj połączyła historię i tradycję przekazywaną z pokolenia na pokolenie z nowoczesnymi trendami i wypuściła na rynek ręcznie zawijane krówki z dodatkiem białka konopnego.

Konopny Raj
Konopny Raj

Krówki z białkiem konopnym to połączenie tradycyjnej technologii produkcji sięgającej lat 50 ubiegłego wieku z nowym smakiem białka konopnego, co jest zdecydowanym wyróżnikiem tych krówek na polskim rynku. Warto dodać, że białko konopne zawiera wszystkie cenne dla naszego zdrowia aminokwasy. 

- Historia mojego produktu sięga roku 1945. Moja babcia jako młoda dziewczyna wraz ze swoją mamą gotowały krówkę w Świerczyńsku, gmina Rozprza, wykorzystując swoje surowce. Moja prababcia bardzo cieszyła się, że może zrobić takie słodkości swojej córeczce, jak i również swoim koleżankom. Moja babcia jako dorosła kobieta i jako matka robiła krówkę swoim wnukom, w tym również mnie. Postanowiłam kontynuować tradycję naszej rodziny i dla mojej babci produkować krówki zawijane ręcznie – mówi Magdalena Rycerz – Moja krówka robiona jest wprost z głębi serca. Przepis na nią został odwzorowany z receptury przekazywanej ustnie z pokolenia na pokolenie – dodaje.

Krówki Konopny Raj to przede wszystkim wysoka jakość składników, dopracowana receptura, a co za tym idzie – pełny i bogaty smak. Skład krówki opiera się na dobrej jakości tłuszczach pochodzących z mleka i masła oraz dodatku aż 5% wysokiej jakości białka konopnego.

Białko konopne pozyskiwane jest z nasion konopi siewnej, która znana jest na całym świecie i zaliczana do grupy superfoods czyli „super żywności”. Białko konopne to jedno z najlepszych, znanych źródeł białka roślinnego. Stanowi wartościowy i ciekawy dodatek do wszelkiej żywności, także słodyczy.

Krówki z białkiem konopnym wolne są od konserwantów, barwników oraz innych dodatków, poprawiających smak, kolor czy konsystencję oraz są naturalnie bezglutenowe.

Gdzie można kupić krówki z białkiem konopnym?

Wystarczy wejść na stronę  konopnyraj.pl  i wybrać opcję zakupu, która nas interesuje!

Konopny Raj to marka słodyczy zawierających naturalne białko konopne. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i składników wyłącznie pochodzenia naturalnego, dostarczamy najwyższej jakości produkty fanom oryginalnych łakoci. Produkty nie zawierają THC ani CBD.

Konopny Raj www.konopnyraj.pl

FB www.facebook.com/konopnyraj

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ