Przyciągamy wiedzą! O czym będziemy mówić na Festiwalu Gravitacji?

2021-07-30 23:43:51 redakcja

Od początku istnienia naszego portalu, to tylko 5 miesięcy, a wydaje się wiecznością, mówimy o tym, że dzielenie się wiedzą jest podstawą naszego funkcjonowania. Opisujemy najnowsze nowiny, śledzimy z uwagą zmiany na rynku i reagujemy na to, co dookoła, dołączając do ważnych wydarzeń.

Kolejnym przystankiem na mapie naszych wakacyjnych podróży jest Nałęczów i Festiwal Gravitacji Love@Holistic Live. Tu znajdziesz PROGRAM GRAVITACJI

Wierzymy w to, że dzielenie się tym, co istotne może zmienić życie innych, a tak traktujemy konopie i świadome życie.

DNA naszego portalu to wiedza dotycząca szeroko rozumianego zastosowania znanych od ponad 8 000 lat roślin – konopi. Konopie, których zastosowanie jest bezcenne dla zdrowia w wielu produktach, suplementach i kosmetykach, nabierają coraz większego znaczenia w przemyśle. Z ogromną uważnością obserwujemy międzynarodowe trendy, z pasją pogłębiamy wiedzę, śledzimy doniesienia giełdowe. 

W trakcie 3- dniowego festiwalu (6-8 sierpnia) będziecie mieć możliwość porozmawiania z nami, naszymi ekspertami, poznania nas i zobaczenia, że jesteśmy tacy jak EraKonopi.pl, czyli otwarci, życzliwi, pełni pasji i … humory nam dopisują. Będziemy obecni z naszym stoiskiem na Planecie Wystawienniczej, a 7 sierpnia o 12:00 wylądujemy na Planecie Wiedza. I wtedy przez 3,5 godziny będziemy duuuużo mówić o konopiach i ich możliwościach.

A o czym dokładnie?

Blok ekspercki EraKonopi rozpocznie o 12:00 Tomasz Różański Poraj. Tomek jest absolutnym pasjonatem konopi! Jest też praktykiem, wykładowcą i autorem wielu inspirujących artykułów na naszym portalu. Zajmuje się terapiami konopnymi, jest partnerem portalu erakonopi.pl, konsultantem konopnym dla firm i instytucji.Zgłębianie wiedzy o konopiach i olejach konopnych zaowocuje wkrótce książką o tematyce prospołecznej, proekologicznej, proekonomicznej i prozdrowotnej dotyczącą konopi, olejów konopnych i konopnej branży, ,,Prawo do zdrowia” . Konopie dla Tomka to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyka i doświadczenie. To dzięki nim wyszedł z nieuleczalnych wg lekarzy chorób.

Jego motto: „Pamiętajcie: Konopie Uratują Świat”.

Zapewne w trakcie wykładu „Konopie - odkrywamy nieznane” podzieli się wieloma ważnymi informacjami o konopiach, ich pochodzeniu zastosowaniu. Podczas tego spotkania potrzebna będzie wyobraźnia, otwarta głowa i ciekawość. Pojawi się wiele trudnych medycznych i naukowych zwrotów, ale nasz ekspert potrafi przekazać je w zrozumiały i praktyczny sposób. Na pewno będzie o homeostazie systemów naszego organizmu, CBD i układzie endokannabinoidowym. Trudny na pozór temat zrozumiesz z innej perspektywy. Więcej już 7 sierpnia, Twoja ciekawość zostanie zaspokojona!

Wykład Tomasza Różańskiego można potraktować jako obszerny wstęp do kolejnego ciekawego spotkania z naszą ekspertką Jolantą Różycką. To niezwykła osobowość i top ekspertka w branży konopnej. Biolożka i zielarka.  Od ponad 30 lat zwolenniczka medycyny naturalnej. Przez wiele lat jako wykładowczyni Zielarstwa w Studium Podyplomowym dla techników farmaceutów w Łodzi i Forum zielarskiego i terapii naturalnych towarzyszyła setkom adeptów zielarstwa wspierając ich swoją wiedzą i doświadczeniem. Od ośmiu lat zajmuje się tematyką konopi, a obecnie jest niezależną konsultantką naukową w firmie OliHemp. Jolanta jest aktywna w propagowaniu wiedzy w dziedzinie zielarstwa i konopi i w wielu miejscach w Polsce prowadzi edukację jak konopie wpływają na zdrowie.  Jest opiekunem merytorycznym Studiów Podyplomowych kierunku „Uprawa, przetwórstwo i zastosowanie konopi” w WSPA w Lublinie. W trakcie wykładu Jak samemu zrobić ekstrakty konopne opowie dlaczego konopie są ważną rośliną leczniczą. Co ciekawe, zachęci do tego by samodzielnie wzbogacić swoją apteczkę zielarską o nalewki, maści, mazidła, wina i octy konopne wykonane domowym sposobem. Jak twierdzi, to jest niezwykle łatwe!

I na koniec naszego pobytu na Planecie Wiedza, wisienka na torcie! Jacek Magnuszewski, międzynarodowy konsultant, doradca wspomagający tworzenie marek i produktów, praktyk marketingu. Współzałożyciel portali erakonopi.pl. , calisia.pl, produkty-lokalne.pl

Pasją Jacka jest odkrywanie i podróżowanie. Jak sam mówi branża konopna to nadal nieodkryta planeta. Portal erakonopi.pl jest ogromnym neonem, który tę planetę rozświetla i nie tylko wpływa na zmianę stereotypowego myślenia na temat konopi poprzez prezentowanie wszechstronności potencjału konopi, opowiadanie o ich obecności w codziennym życiu społeczeństw i wpływie na dobrostan ludzi oraz natury, ale również inspiruje biznesowo.

Bo dla biznesu nasz portal - to źródło informacji o innowacyjnych technologiach i rozwiązaniach, to też miejsce dyskusji, wymiany poglądów i nawiązywania relacji biznesowych w branży konopnej w Polsce.

W trakcie wykładu Jacka będzie interesująco, tytuł brzmi zachęcająco Własny biznes w branży konopnej: pełne spektrum możliwości, a dotyczyć będzie innowacyjnego stosowania konopi w codziennym życiu. Ponadto na pewno dowiecie się o możliwościach prowadzenia biznesu w branży konopnej.

Przedsmakiem niech będzie wywiad jakiego Jacek Magnuszewski udzielił w MUZO FM.

Posłuchaj teraz: BIZON 24.07.2021 Biznes Odpowiedzialny i Nowoczesny - zaprasza Paweł Oksanowicz!

 

Festiwal Gravitacji już za tydzień, przyjedź, zobacz i doświadczaj. Będziemy czekać!

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ