Mary Jane Berlin 2022 - zapraszamy ponownie na największe targi konopne w Niemczech!

2022-06-14 08:00:00 Inga

Wydarzenie

Termin wydarzenia: 2022-07-15 10:00:00, za 2 tygodnie

W tym roku w15 - 17 lipca 2022 w Arena Berlin i Badeschiff. Mary Jane Berlin to najszybciej rozwijające się targi konopi w Europie z ponad 300 międzynarodowymi wystawcami, 30 000 odwiedzającymi i 35 000 produktów. Wystawcy Mary Jane Berlin mają możliwość zaprezentowania swojego produktu nie tylko klientom, ale wszystkim głównym handlowcom i producentom z całego świata.

maryjane-berlin.com
maryjane-berlin.com

Targi Mary Jane w Berlinie to najszybciej rozwijająca się tego typu impreza w Europie, z największą otwartą przestrzenią. Na powierzchni 13 000 m2 prezentuje się blisko 300 wystawców z całego świata. Wydarzenie podzielone jest na dwie strefy – indoor i outdoor. Organizatorzy zadbali również o strefę relaksu i wypoczynku. Warto dodać, że Mary Jane jest wyjątkowa pod względem ilości atrakcji kulturalnych i rozrywkowych, a odwiedzający mogą wziąć udział w sympozjum naukowym, testować nowe produkty, zasięgnąć opinii ekspertów.

Targi Mary Jane Berlin odbywają się od 2016 roku. Wydarzenie w Berlinie to nie tylko wystawa, ale także festiwal z dużymi występami na żywo. W jednym miejscu skupia wystawców, stoiska z jedzeniem, koncerty na żywo i konferencję na temat właściwości terapeutycznych. Organizatorzy oferują bogaty program kulturalno-rozrywkowy. Mary Jane Berlin to kopalnia wiedzy na temat konopnej żywności, kosmetyków, materiałów budowlanych, lekarstw i wielu innych produktów!

To największe na świecie Targi Konopne z plażą i basenem na gorące dni lipca!

Gdzie?

Organizatorzy przygotowali bogaty program wystawienniczy, rozrywkowy i kulturalny z ponad 220 krajowymi i międzynarodowymi wystawcami, wykłady, konferencje, strefa plażowa, basen, stoiska z jedzeniem i koncerty na żywo w samym sercu Berlina, w hali „Arena Berlin” - bezpośrednio nad Szprewą.

Różnorodność!

Oprócz wystawy, Organizatorzy oferują program kulturalny z konferencjami, wykładami i dyskusjami krajowych i międzynarodowych ekspertów zajmujących się konopiami, którzy komentują różne kwestie, takie jak legalizacja, zastosowanie medyczne czy odżywianie.

Na świeżym powietrzu odbędą się występy na żywo z DJ-ami i licznymi stoiskami z jedzeniem, a nad rzeką Spress goście Targów będą mogli skorzystać z niezwykłych wrażeń kąpielowych.

Uczestnictwo w Mary Jane Berlin daje możliwość zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami i produktami wokół zielonej elektrowni oraz nabycia produktów w specjalnych cenach wystawienniczych – na pewno warto z tego skorzystać!

Jakie korzyści będą mieli goście branżowi, którzy wezmą udział w wydarzeniu?

– Różnorodność asortymentu i usług oferowanych przez wystawców z całego świata
– Ważne i cenne kontakty biznesowe w kraju i za granicą
– Bezpośrednia bliskość graczy i produktów

Jakie produkty będą prezentowane na Targach?

– Produkty CBD, takie jak olej CBD, kapsułki CBD, kosmetyki CBD, żywność CBD itp. 
– Konopie indyjskie jako lekarstwo 
– Produkty do uprawy –
Ogrodnictwo miejskie
– Olej z
konopi – Kosmetyki z
konopi – Konopie Superfood
– Materiał budowlany z
konopi – Odzież z konopi
– Akcesoria
– Palenie Akcesoria
– Waporyzator I wiele więcej…

Chcesz dowiedzieć się więcej o konferencji podczas Mary Jane Berlin? Zapraszamy TUTAJ

Ceny, godziny otwarcia i lokalizację można znaleźć TUTAJ

Dojazd do lokalizacji można znaleźć TUTAJ

KUP BILET!

 

Chcesz poznać Mary Jane od kuchni? Koniecznie przeczytaj nasz wywiad Rozmawiamy z organizatorką największych targów konopnych w Niemczech - Mary Jane Berlin.

Film i zdjęcia/źródło: maryjane-berlin.com

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ