aktualności

Mamy TO! Ustanowiliśmy razem rekord ilości osób przyjmujących naraz krople CBD

2021-07-24 15:58:53 JanM

Na gorąco: dziś , 24 lipca na Festiwalu Wibracje w Giżach pobiliśmy rekord ilości osób naraz przyjmujących olej CBD.

EraKonopi.pl
EraKonopi.pl

W biciu rekordu, nadzorowanego przez Biuro Rekordów, wzięło udział... UWAGA: 753 osoby. To oficjalny wynik, potwierdzony przez sędziego z Biura Rekordów.

Przez ponad pół godziny w skwarze lipcowego popołudnia, na wyznaczonym miejscu pod sceną Festiwalu schodzili się chętni. Wszyscy nastawieni entuzjastycznie do rekordu. Bo ten rekord to nie tylko zabawa: to poczatek akcji społecznej HEMP IS GOOD - poprzez którą chcemy przekonać szersze masy społeczeństwa do tego, że konopie są dobre.

Jest to oficjalny, potwierdzony Rekord Polski. Ale nieoficjalnie wiemy, że jest to pierwszy tego typu rekord ustanowiony w Europie, a nawet… na świecie.

Partnerem rekordu jest producent wysokiej klasy olejów CBD NATURAYA, oraz Festiwal Wibracje, którego organizatorzy wspierali pomysł od samego początku. To właśnie oleje NATURAYA rozdawane były wszystkim wchodzącym na teren bicia rekordu.

W chwili samego bicia rekordu (wymogi mówiły o 30 sekundach) rozbrzmiewały ze sceny tybetańskie gongi, których dźwięk jeszcze bardziej wzmocnił efekt zjednoczenia wszystkich biorących udział.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego efektownego wydarzenia i prosimy jeszcze raz: ponieście tą wiadomość dalej: HEMP-IS-GOOD – dzielcie się tą informacją w Waszych mediach społecznościowych.

Kontynuacją naszej akcji jest wyzwanie  konopne w mediach społecznościowych, którego jesteśmy patronem, zorganizowane na platformie challengowej Goodchallenge.me. Zapraszamy do podjęcia wyzwania i przyłączenia się do naszej akcji.

Pora obalić stereotyp mówiący, że konopie są narkotykiem, podczas kiedy tak naprawdę konopie siewne nigdy narkotykiem nie były, bo nie zawierają znaczących ilości ŻADNYCH substancji psychoaktywnych. Za to są one źródłem plastiku, papieru, leków, lin, betonu konopnego i szeregu innych korzystnych dla zdrowia i ekonomii produktów.

Idziemy dalej: HEMP-IS-GOOD i dziękujemy: Festiwalowi Wibracje, marce Naturaya i Wam wszystkim!

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ