aktualności

Kto nie idzie do przodu - ten się cofa. Uruchomiliśmy dla Was pierwsze, wirtualne, Konopne Centrum Handlowe w Polsce

2021-05-20 12:00:00 Jacek Magnuszewski

Stały rozwój, szukanie nowych dróg dostarczenia konsumentom jasnych informacji o produktach z eksplodującej branży konopnej - to przyświecało nam, kiedy po raz pierwszy pomyśleliśmy o platformie, na której każdy sprzedawca będzie mógł założyć własny sklep. 

sklepy.erakonopi.pl
sklepy.erakonopi.pl

Platformy typu marketplace, czyli strony internetowe oferujące wielu sprzedawcom dostęp do jednego wspólnego miejsca stają sie coraz bardziej popularne. Jak na tę chwilę, brakuje takiej platformy na rynku konopnym. Jako ekipa podejmująca rozmaite wyzwania, odważyliśmy się na ten krok.

Jakie korzyści daje taka platforma konsumentom?

Różne marki w jednym miejscu. W centrum handlowym chodzimy przed witrynami sklepów kosmetycznych, odzieżowych albo z gadżetami, oglądamy wystawione w oknach towary, zerkamy na ceny i idziemy dalej, albo wchodzimy do sklepu. Jako konsument trafiamy przed wystawy sklepów różnych marek, oferujących różne produkty, w rozmaitych cenach. Co więcej, firmy prowadzące te sklepy chciały być w jednym miejscu - bo to po prostu wygodne dla klientów. Gdyby tak nie było - w ogóle nie powstawałyby rynki, ryneczki i centra handlowe, tylko każdy sprzedawca chciałby być jak najdalej od innych, udając, że konkurencja nie istnieje.

Identycznej zasadzie służy nasza uruchomiona od dziś platforma SKLEPY.ERAKONOPI.PL Każda zweryfikowana przez nas firma sprzedająca produkty konopne, może założyć swoje własne "okno wystawowe", w którym może pokazać swoje produkty. 

Prostota zakupu: Ponieważ jesteśmy zwolennikami absolutnej prostoty, nie chcąc komplikować procesu zakupu i tworzyć dodatkowych bytów - ze "sklepu", czy też "okna wystawowego" w którym oglądamy dany produkt, link prowadzi bezpośrednio na stronę sklepu który go sprzedaje. Kilka typowych kliknięć, zapłata i produkt trafia ze sklepu do Was.

Innymi słowy platforma SKLEPY.ERAKONOPI.PL nie sprzedaje, a jedynie POKAZUJE różne produkty. Sprzedaż nie odbywa się u nas, tylko bezpośrednio na stronie sklepu. Klienci kupują zatem bezpośrednio w sklepie - nie na platformie.

Oczywiście 100% legalności. Platforma bardzo ściśle przestrzega prawa. Nie dopuszczamy do publikacji produktów zawierających więcej niż dozwolone prawem 0,2% THC

Jakie korzyści daje taka platforma firmom?

Tak jak w przypadku centrum handlowego - możliwość pokazania swoich produktów wśród innych sklepów. Możliwość budowania marki swojego sklepu poprzez dowolne kształtowanie opisów zarówno sklepu, jak i produktów. Możliwość publikowania informacji o promocjach. Edytowanie produktów - dodawanie nowych, usuwanie nieaktualnych. Obecność w centralnym miejscu, gdzie będą się przewijać wszyscy zainteresowani zakupem produktów konopnych.

Atrakcyjność centrum handlowego zależy od ilości odwiedzających je klientów. My jesteśmy w fazie startu, zatem nie mamy wysokich czynszów za sklep, ale szacujemy, że ilość odwiedzających PLATFORMĘ klientów będzie szybko rosła.

Prostota rozliczeń. Popularne serwisy porównywania produktów pobierają opłatę w kilku miejscach: za dodanie produktu, za każde klikniecie, prowizje, za sprzedaż. My to uprościliśmy do maksimum: jedna niska opłata abonamentowa całkowicie załatwia sprawę. Sklep wykupuje sobie abonament i to wszystko. Jeżeli chcecie, możemy też przeprowadzić setup takiego sklepu - wtedy nie trzeba robić nic - wystarczy przesłać nam linki do wybranych produktów z Waszego sklepu, a my zajmiemy się resztą. 

Zniżki na reklamę na portalu EraKonopi.pl - dla sklepów korzystających z platformy sklepy.erakonopi.pl mamy zniżkę na reklamę na naszym szybko rosnącym portalu poświęconym konopiom.

Zapraszamy zatem do korzystania z platformy sklepy.erakonopi.pl!

 

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ