aktualności

Konopni Terapeuci czyli wiedza i pasja

2022-06-08 12:00:00 reklama@erakonopi.pl

Kiedy kilka miesięcy temu pisaliśmy o Konopnych Terapeutach w artykule Konopne Terapie - nowy trend w branży, czy kolejny chwyt marketingowy? uderzyła nas pasja i zaangażowanie założycieli. Czy upływ czasu spowodował że "odpuścili" sobie początkowy zapał? Postanowiliśmy sprawdzić co się u nich dziś dzieje...

 

Krzysztof i Aleksander - Konopni Terapeuci
Krzysztof i Aleksander - Konopni Terapeuci

Konopni Terapeuci wydają się mieć jeszcze więcej energii i szczerego entuzjazmu. Jak sami mówią - nie tworzą zwykłego sklepu konopnego - oni kreują miejsce, w którym, zgodnie z nazwą - tworzy się bardziej terapie, niż kupuje produkty. Ich misją jest edukowanie i pomoc, a nie tylko sprzedaż.

Dlaczego? Ponieważ w nowej i dynamicznej branży wiedza jest kluczem. Wszak nadal pokutuje u większości naszych rodaków przekonanie, że konopie uzależniają, że są niebezpiecznym narkotykiem; zmiana tej mentalności zabierze zapewne jeszcze co najmniej kilka lat...

Ich sklep, czy właściwie: punkt informacji konopnej na warszawskim Ursynowie jest miejscem, gdzie można uzyskać przede wszystkim rzeczowe i pozbawione marketingowej otoczki - informacje. Możemy też uzyskać poradę - jak stosować produkty konopne - opartą na rzetelnej wiedzy, a nie jedynie na faktach skopiowanych z internetu. Właściciele przeszli długą i intensywną naukę oraz zdobywali doświadczenia przez lata - tak więc nazwa "Konopni Terapeuci" nie jest przerostem ambicji.

O idei  przyświecającej firmie rozmawialiśmy ze  współwłaścicielem Firmy - Krzysztofem Jodłowskim, który interesuje się konopiami i holistycznym podejściem do kwestii zdrowia od wielu lat jednocześnie stale pogłębiając wiedzę i kompetencje na specjalistycznych kursach.

Naszym atutem są serie olejków własnej receptury wzbogacone terpenami. Olejki są standaryzowane pod kątem wielu różnych kannabidoidów, dzięki czemu możemy nimi zamiennie żonglować w celu dobrania odpowiedniej mieszanki i zaleceń dla naszych klientów i aby uzyskiwać tak ważną w procesie przywracania zdrowia synergię. 

Przekazujemy naszym klientom holistyczną wiedzą na temat funkcjonowania organizmu i genezy wielu chorób cywilizacyjnych. Potrafimy dobrać indywidualnie terapię konopną wraz z zaleceniami dotyczącymi suplementacji witamin, minerałów, regeneracji i odtwarzania mikrobiomu. Podczas naszych konsultacji omawiamy z klientami metody wytwarzania zdrowych nawyków żywieniowych i ogólnego dbania o siebie, w tym aktywności fizyczne, a także kwestie prawidłowego nawadniania.

Ubolewamy, że Polacy za mało o siebie dbają i nieustająco zapraszamy na konsultacje ogólne, specjalistyczne i indywidualne - zwłaszcza teraz w czasach post pandemicznych i atmosferze wojny u sąsiadów… Zachęcamy, aby klienci w pierwszej kolejności zadbali o swój dobrostan, aby dbali o równowagę psychiczną i się nie załamywali. Chcielibyśmy aby ludzie z większą świadomością dbali o własne zdrowie psychiczne i fizyczne, aby nie odmawiali sobie tego co dla nich najlepsze, aby kochali siebie i stosowali dobrej jakości produkty konopne, których nasz sklep jest pełny. Warto dodać, że współpracujemy z lekarzami i farmaceutami, dzięki którym możemy także zaoferować rozszerzenie terapii także o medyczną marihuanę.

 

Głęboki oddech - profesjonalnie

Poza stale uzupełnianą bazą przetestowanych i własnoręcznie wyselekcjonowanych produktów konopnych, w ich sklepie od dnia otwarcia znajduje się też wyjątkowe urządzenie: Stacjonarny waporyzator medyczny ze stosowną certyfikacją. Urządzenie jest umieszczone w specjalnie dedykowanym kąciku do waporyzacji i każdy klient sklepu może bezpłatnie skorzystać z urządzenia i przekonać się o mocy waporyzacji i wypróbować susz konopny stanowiący ofertę sklepu. Profesjonalnie, solidnie i prosto z serca - jak wszystko u Konopnych Terapeutów jest  wyrazem dbałości o potrzeby odwiedzających to miejsce.

Waporyzacja to bowiem najszybszy sposób na wprowadzenie do naszego organizmu kannabinoidów. Pokonują one barierę płuca krew znacznie szybciej niż przez podanie doustne. Badania wykazują też, że waporyzacja wprowadza znacznie większą ilość substancji do organizmu. 

Chcesz schudnąć? Odzyskać spokój?

W zespole Konopnych Terapeutów pracuje również dietetyk i psycholog, zatem porady dotyczące terapii konopnych jakie możecie uzyskać, mają również wsparcie ze strony tych fachowców. Połączenie dziedzin takich jak psychologia i dietetyka z produktami konopnymi i rzetelną wiedzą na temat suplementów i witamin daje realne i mierzalne efekty.

Biznes z ludzką twarzą

Każda firma ma swoją własną drogę i filozofię. Konopni Terapeuci stawiają na aspekt ludzki: to według Waszych potrzeb zbudowana jest cała firma. Terapeuci są dla ludzi, nie dla samych siebie. Realna chęć pomagania powoduje,  że wielu klientów pozostaje z Terapeutami w bliskich relacjach nieomal codzienne.

Prawdziwej pasji nie da się udawać - odwiedźcie Konopnych Terapeutów i przekonajcie się sami.

 


Konopni Terapeuci
Kabacki Dukt 2
02-798 Warszawa
Kontakt telefoniczny 665013889
Kontakt mailowy: info@konopniterapeuci.pl

Jesteśmy otwarci w dni:

Wtorek  12:00-19:00
Środa  12:00-19:00
Czwartek  12:00-19:00
Piątek  12:00-19:00
Weekend Po wcześniejszym umówieniu


   W weekend mamy czasem otwarte na konsultację i odbiór dóbr po wcześniejszym umówieniu się.


Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ