Konferencja "CZEGO CI LEKARZ NIE POWIE"

2021-02-26 09:23:27 redakcja

Wydarzenie

Termin wydarzenia: 2021-06-26 00:00:00, za 1 miesiąc

Szanowni Państwo w związku z przedłużającymi się obostrzeniami jesteśmy zmuszeni przełożyć konferencję na 26.06.2021

178993359_211753617081041_8421849897523590850_n
178993359_211753617081041_8421849897523590850_n

"Czego Ci Lekarz nie powie?" - to tytuł wyjątkowej konferencji, która odbędzie się już 26.06.2021 w Centrum Konferencyjnym Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jeżeli jesteś otwarty na holistyczne podejście do tematu zdrowia a w kręgu Twoich zainteresowań są nowatorskie, często nie do końca jeszcze zbadane sposoby wspierania naszego organizmu, ta konferencja jest dla Ciebie.

Dwa razy w roku, w Poznaniu, spotykają się tłumy osób, które są przekonane o tym, że sfera fizyczna bezpośrednio oddziałuje na sferę psychiczną i odwrotnie.  To spotkanie ekspertów, lekarzy, naukowców, farmaceutów, fizykoterapeutów, naturopatów, zielarzy i wszystkich tych, którzy są ądni wiedzy wyjątkowej, choć nie zawsze akceptowanej przez wszystkich. Ale czy kontrowersji nie wzbudzały w swoich czasach odkrycia Edisona czy Roentgena ? 

Warto być otwartym i poznawać nieznane. Was też  do tego serdecznie zapraszamy wraz z organizatorem konferencji, Instytutem Promowania Zdrowia.

Instytut Promowania Zdrowia powstał w 2015 roku, jest liderem wsparcia sprzedaży edukacyjnej.

IPZ jest ponadto wydawcą periodyku ,,Harmonia – Twoje zdrowie, Twoja odpowiedzialność”, organizatorem cyklicznych i docenionych przez grono fachowców i cieszących się ogromną frekwencją konferencji: ,, Czego Ci Lekarz Nie Powie” oraz Targów Umiejętności Dbania o Zdrowie.

Współpracuje z uznanymi, międzynarodowymi autorytetami z obszaru: medycyny, biologii, ekologii, farmakologii, chemii, psychologii i biznesu.

Do grona specjalistów i ekspertów IPZ należą m.in.:

 • dr hab. n. prof. Andrzej Frydrychowski
 • Jan Lubiński
 • dr prof. Krzysztof Krupka
 • Stanisław Wiąckowski
 • dr Piotr Kardasz
 • Witold Stelmach
 • Iwona Wawer

,,Harmonia- Twoje zdrowie, Twoja Odpowiedzialność" to produkt emotyczny, czyli emocjonalny i praktyczny, bardzo spożywczy, bez konserwantów i dodatku cukru. Pismo powstało z pasji do umiejętności dbania o zdrowie i biznes. Łączy najnowszą wiedzę z mądrością Natury. W periodyku Harmonia szeroko omawiane są tematy z zakresu zdrowia, powrotu do natury, holistycznego spojrzenia na organizm oraz na nowo odkrywanych konopi. Wiele rzetelnych artykułów poświęcono kannabinoidom w tym CBD.

Misją Instytutu jest wspieranie firm branży prozdrowotnej, dostarczając im unikalnych i skutecznych instrumentów biznesowych:

 • Dwumiesięcznik Harmonia
 • Targi
 • Konferencje
 • Akademie
 • Seminaria
 • Doradztwo biznesowe w zakresie budowania kanałów dystrybucji i marketingu

Właściciel Instytutu Promowania Zdrowia od ponad dwudziestu lat działa w branży marketingowej, a jego firma ANB jest uznanym na rynku podmiotem.

Instytut Promowania Zdrowia posiada oddziały w Wielkiej Brytanii, Niemczech, USA i Kanadzie.

Najnowsza odsłona Konferencji ,,Czego Ci Lekarz Nie Powie" już 26.06.2021 w Centrum Konferencyjnym Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bilet możesz kupić TUTAJ

 

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ