Kannaba Fest

2021-02-19 18:20:36 red

Wydarzenie

Termin wydarzenia: 2021-09-04 00:00:00, za 1 miesiąc

KannabaFest
KannabaFest

Jak czytamy na stornie Targów: Kanaba Fest 2021 odbędą się w całkowicie nowej lokalizacji, kulturalno-rozrywkowym centrum warszawskiej Pragi, położonej na terenie zabytkowej Wytwórni Wódek „Koneser”.

W nowoczesnym kompleksie Konesera znajdziecie piętnaście restauracji, barów i kawiarni, przestrzeń kreatywną dla dzieci, sklepy i strefę urody. Mieszczą się tu również galerie sztuki, muzea, odbywają się spektakle, targi, koncerty i wystawy. Na terenie obiektu znajduje się również Campus Google i hotel Moxy ze 141 pokojami. Mówisz Koneser, myślisz design, nowoczesność, dostępność.

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ