HHI Expo Australia - Hemp Health and Innovation

2021-06-09 19:09:41 Redakcja EraKonopi.pl

Wydarzenie

Termin wydarzenia: 2021-10-15 00:00:00, za 2 miesiące

HHI EXPO 2021 / AUSTRALIA
HHI EXPO 2021 / AUSTRALIA

Hemp Health and Innovation (HHI Expo) to jedna z największych w Australii wystaw związanych z branżą konopną.  W ciągu ostatnich trzech lat wydarzenie to przyciągnęło ponad 35 000 uczestników z całej Australii. W 2021 roku  Wystawa HHI Expo przewiduje liczne warsztaty, prelekcje, występy, wystawców i pokazy skoncentrowane na konopiach.

Na wystawie zostanie pokazany szeroki wachlarz towarów konopnych, w tym włókno konopne, żywność, napoje, odzież, oleje i nalewki, vapy, sztuka, tekstylia, materiały budowlane, produkty kosmetyczne i artykuły gospodarstwa domowego.

Wystawa będzie też koncentrować się na medycznej marihuanie, innowacjach w dziedzinie konopi i zrównoważonym rozwoju.

Wkrótce zostaną ogłoszeni prelegenci, a organizatorzy wciąż poszukują wystawców. Według organizatorów wydarzenie będzie transparentnie prezentować całą branżę konopną bez uprzedzeń i dezinformacji.

Mając za sobą prawie sto lat dezinformacji na temat konopi, stworzyliśmy HHI Expo aby zgromadzić pod jednym dachem całą branżę, wszystkie badania, innowacje, produkty i zastosowania konopi.

Wystawa odbędzie się w dniach 15, 16 i 17 października w Exhibition Park w Canberze (znanym również jako "EPIC"). Bilety można nabyć za pośrednictwem strony internetowej HHI Expo. Cena biletu zaczyna się od 25 dolarów za jeden dzień, z koncesjami i zniżkami na wiele dni. Wydarzenie jest sponsorowane przez Tilba Hemp Co (THC).

HHI Expo jest jedynym wydarzeniem w Australii dla KAŻDEGO, kto szuka informacji i większej świadomości na temat kluczowych korzyści, jakie przynieść mogą konopie oraz zrównoważonych rozwiązań na przyszłość.

Wystawa stawia na doświadczenie i edukacyjny charakter z interaktywnymi zajęciami dla wszystkich grup wiekowych. Spotkamy wystawców z całego świata - to  jedyna w Australii okazją, aby spróbować, dotknąć, poczuć i doświadczyć tego wszystkiego w bezpieczny sposób, w przyjaznym dla rodziny środowisku.

Oto wideo relacja z poprzednich trzech edycji HHI EXPODziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ