aktualności

Daj się przyciągnąć GRAWITACJI! Kolejny przystanek na mapie letnich imprez – Festiwal Gravitacji w Nałęczowie

2021-07-27 17:39:33 redakcja

Słoneczne lato sprzyja wielu atrakcyjnym spotkaniom i imprezom plenerowym. Już niedługo w pięknym, uzdrowiskowym Nałęczowie będzie można przez 3 dni poddać się wypoczynkowi połączonemu z rozrywką i edukacją. To właśnie tutaj na terenie Parku Zdrojowego od 6 do 8 sierpnia będzie można udać się w kosmiczną przestrzeń w towarzystwie 8 planet. EraKonopi.pl w swojej letniej wędrówce po interesujących wydarzeniach objęła ten Festiwal patronatem mediowym. Będziemy tam do Waszej dyspozycji!

zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne

Festiwal Gravitacji to holistyczna przestrzeń w której będzie można znaleźć wielu interesujących wystawców, kulinaria, rękodzieło i szereg interesujących warsztatów i wykładów edukacyjnych. W trakcie tego wydarzenia Twoje ciało, umysł i serce znajdzie wiele atrakcyjnych przystanków w trakcie międzyplanetarnej podróży.

Program zapowiada się niezwykle intensywnie: to spotkania na sesjach jogi i medytacji w naturze, turniej badmintona, muzyka na żywo, gry i zabawy dla dzieci i dla dorosłych. To holistyczne wydarzenie równowagi ducha, ciała i umysłu Miejsce gdzie każdy uczestnik będzie mógł skosztować kuchni świata, zadbać o siebie w sposób całościowy i poczuć na nowo pojednanie z naturą. Zobacz program https://naleczow.pl/zapraszamy-na-festiwal-grawitacji/

Organizatorzy zadbali o atrakcyjność planet, których atmosfera i przyciąganie sprawi, że poczujemy się jak w innym wymiarze: smakowym, wiedzowym, oddechowym, medytacyjnym, radosnym. Te planety to Balonowa, Kulinarna, Wystawiennicza, Artystyczna, Jogi i Relaksacji, Wiedzy, Szczęśliwych Dzieci i Muzyczna.

W sobotę 7 sierpnia na Planecie Wiedza każdy złakniony informacji na temat zdrowego trybu życia oraz energii z natury znajdzie coś dla siebie. To planeta pełna ciekawych warsztatów i prelekcji, takich jak: warsztaty akupresury, pracy z umysłem, redukcji stresu czy zdrowego żywienia oraz wykłady na temat mindfullness, oczyszczania ciała, metod na zmęczenie i wiele więcej. Przez 3 dni usłyszysz i doświadczysz rzeczy, które pomogą Tobie w znalezieniu Twojej ścieżki do spełnionego życia.

Oczywiście będą nasi eksperci! 7 sierpnia właśnie na tej planecie przez 3,5 godziny usłyszysz wiele interesujących faktów dotyczących zdrowia i biznesu konopnego. Nasz portal reprezentować będą Tomasz Różański Poraj z wykładem Konopie - odkrywamy nieznane, Jolanta Różycka opowie Jak samemu zrobić ekstrakty konopne, a Jacek Magnuszewski podpowie o pełnym spektrum możliwości biznesie konopnym.

Trzy dni spotkań z ciekawymi ludźmi i atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. Strefa Zabaw dla dzieci, plener malarski i wiele innych niespodzianek. Będą zawody sportowe i turniej badmintona i przypomnimy jak to jest gonić za mydlanymi bańkami.

A gdzie jeśli nie na Gravitacjach miałyby odbyć się XVI MIĘDZYNARODOWE ZAWODY BALONOWE. W tym roku podobnie jak w trakcie poprzednich edycji udział weźmie wielu zawodników nie tylko z Polski, ale i z całej Europy.

6- 8 sierpnia przyciąga Nałęczów i Festival Gravitacji. Do zobaczenia na miejscu.

 

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ