Cultiva Hemp Expo Wiedeń

2022-06-14 12:23:21 Jacek Magnuszewski

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Targi CULTIVA HANFEXPO 2022 odbędą się w dniach 07-09 października w MARX HALLE w Wiedniu.

Jest to najbardziej ekskluzywne targi konopne w Austrii i obecnie jest jedną z największych wystaw konopi w Europie z ponad 220 wystawcami.

Cultiva Hemp Expo
Cultiva Hemp Expo

Na stronie organizatora  czytamy:

Targi CULTIVA HANFEXPO odbędą się w Wiedniu w dniach 07-09.10.2022. MARX HALLE to miejsce wystaw i wydarzeń w 3. dzielnicy Wiednia. Jest to jedna z najstarszych konstrukcji z kutego żelaza w Europie o powierzchni 20 000 metrów kwadratowych. Oferuje swoim międzynarodowym i krajowym wystawcom dużo miejsca na organizację czegoś wyjątkowego.

Skorzystaj z okazji, aby być wystawcą na największej wystawie konopi w Austrii! Zamów aktualny plan piętra i zabezpiecz swoje stoisko z rezerwacją w CULTIVA HANFEXPO. Skorzystaj z naszego formularza online.

Wzornictwo przemysłowe spotyka się z historią
Połączenie wzornictwa przemysłowego i zabytkowego budynku tworzy wyjątkowy urok. Wysokie hale, infrastruktura i centralna lokalizacja, a także dobra dostępność różnymi środkami transportu stwarzają najlepsze warunki dla CULTIVA HANFEXPO w Austrii.

Dzięki wysokiej jakości pozycjonowaniu MARX HALLE mocno ugruntował swoją pozycję na szczycie wiedeńskiej sceny imprezowej i kulturalnej i jest jednym z wiodących miejsc wystawienniczych w Austrii.

Link do strony Targów: https://www.cultivahempexpo.com/

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ