aktualności

Bionateo wspiera Psierociniec. Za nami uroczysta gala I Edycji Akcji Charytatywnej „Sportowcy dla Psierocińca”!

2022-10-25 11:09:55 red

19 października Fundacja Psierociniec zorganizowała uroczystą galę, będącą jednocześnie zwieńczeniem I Edycji Akcji Charytatywnej „Sportowcy dla Psierocińca”. Jednym ze sponsorów oraz partnerów wydarzenia była kaliska firma z branży konopi włóknistych – Bionateo.

Przedstawiciele Firmy Bionateo na uroczystej gali I Edycji Akcji Charytatywnej „Sportowcy dla Psierocińca”!
Przedstawiciele Firmy Bionateo na uroczystej gali I Edycji Akcji Charytatywnej „Sportowcy dla Psierocińca”!

Celem wydarzenia była promocja działalności Fundacji oraz wyjątkowego kalendarza na rok 2023. Kalendarz przedstawia bowiem gwiazdy ze świata sportu we wspólnej sesji z pensjonariuszami Psierocińca. Gwiazdami kalendarza byli silni mężczyźni m.in Przemysław Saleta, Radosław Majdan czy Krzysztof Głowacki, zestawieni w kontraście z bezbronnymi pieskami z Psierocińca.

Kalendarz 2023 "Sportowcy dla Psierocinca" można kupić TUTAJ

Wszystkie wpływy ze sprzedaży kalendarza zasilą konto Fundacji Psierociniec, a celem zbiórki jest zakup działki i budowa nowego azylu dla zwierząt.

W trakcie uroczystej gali wybrano również honorowych ambasadorów Fundacji. Zostali nimi: Katarzyna Bujakiewicz - polska aktorka teatralna i telewizyjna; Katarzyna Moś - piosenkarka i kompozytorka; Karolina Pilarczyk - gwiazda sportów motorowych, jedyna licencjonowana drifterka w Polsce.

 

Nie zabrało akcentów konopnych. Sponsorem oraz partnerem wydarzenia była  firma z branży konopi włóknistych – Bionateo, która od dłuższego czasu współpracuje z Fundacją Psierociniec. Zaopatruje ją w wysokiej jakości olejki CBD dla zwierząt marki Altaio oraz co warte zaznaczenia, przekazuje część zysku ze sprzedaży na wspomaganie najbardziej potrzebujących zwierząt i bieżącą działalność fundacji.

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ