1 dzień: Konopie i czekolada - Konopne Święta  w warszawskim Koneserze!

2021-11-25 11:12:18 redakcja@erakonopi.pl

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Tym razem - na kilka dni przed Wigilią tj. 18-19 grudnia - temat konopny ugryziemy od strony idealnego prezentu na Święta Bożego Narodzenia. Zapraszamy wszystkich:  z jednej strony wystawców i producentów z branży konopnej, a z drugiej strony - miłośników produktów konopnych. Canna Christmas Festival - na kilka dni przed Wigilią - będzie odbywał jako część  Festiwalu Czekolady i Prezentów, który ma już swoją ugruntowaną markę od kilku lat. To będzie idealne miejsce, by poczuć rodzinną i świąteczna atmosferę jak w filmach i bajkach z motywem Świąt Bożego Narodzenia.

Christmas Canna Festival
Christmas Canna Festival

Canna Christmas Festival to miejsce, gdzie będziesz mógł kupić nie tylko kwiaty konopi, ale również vaporizery, czekoladki, żelki i inne produkty spożywcze na bazie konopi siewnej. Nie zabraknie z pewnością klasyków, jak oleje i susze CBD, a także kosmetyków konopnych, odzieży na bazie konopi, artykułów dla zwierząt.

Okazuje się , że według dawnych wierzeń - konopie pełniły bardzo istotną rolę w okresie Świąt Bożonarodzeniowych, pomagały wprowadzić symboliczną zieleń, dobre wibracje i świąteczną radość w najciemniejsze dni w roku.

Konopie towarzyszą nam od 12 tysięcy klat i stały się częścią także polskiej kultury i tradycji kulinarnej. Jednym ze zwyczajów jest gotowanie świątecznej zupy z nasion konopi na Wigilię Bożego Narodzenia.

Podążając tym torem na Festiwalu Canna Christmas dowiemy się o naszym rodzinnym superfoodzie, czyli nasionach konopi siewnych wykorzystywanych w  potrawach bożonarodzeniowych.

Zapraszamy wszystkich na świąteczne konopne zakupy w atmosferze relaksu i czekolady 😊

Canna Christmas Festival odbędzie się jednocześnie z Festiwalem Czekolady i Prezentów, tworząc idealne miejsce na spędzenie czasu z całą rodziną i oddanie się spokojnym i słodkim zakupom 😊 Centrum Praskie KONESER w Warszawie wydaje się być do tego idealnym miejscem !

 

Kanaba Fest - for. EraKonopi.pl 

Czas i miejsce: Centrum Praskie Koneser 18 -19 grudnia 2021
Sobota 18 grudnia: 10:00 – 20:00
Niedziela 19 grudnia: 10:00 – 18:00
Wystawców zapraszamy do kontaktu: wspolpraca@weform.com.pl/ 730210619/
EraKonopi.pl jest Patronem Medialnym Wydarzenia:) 

Centrum Praskie KONSERER - fot. EraKonopi.pl 

 

Latem w Koneserze juz odbyła się jedna, bardzo udana impreza konopne - pisaliśmy o tym w artykule V edycja targów konopnych Kanaba Fest za nami!

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł do końca.

Powstał on z myślą właśnie o Tobie, o ludziach, dla których ważna jest niezależna i rzetelna informacja i to, że dostęp do wszystkich treści tutaj publikowanych jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje, ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Tobie oraz innym naszym czytelnikom. Jeśli masz ochotę wesprzeć niezależne dziennikarstwo w Polsce, możesz to zrobić poprzez dobrowolną wpłatę. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych opcji. Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu erakonopi.pl
Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal.

Przeglądaj zasoby EraKonopi.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ